פרגולות חשמליות

פרגולות חשמליות מתכווננות

אתם בדרככם לרכוש פרגולה עם קורות עץ/אלומיניום על הגג? עצרו! ניתן להשיג את אותו דגם – בשיטה מתכווננת. לא נדרשת ידית סיבוב, וודאי שלא נדרש טיפוס על סולם לשם הגעה לתריסים. בקר חשמלי יעשה זאת עבורכם בלחיצת כפתור! מעתה אין לכם פרגולה בחצר, יש לכם מכשיר הצללה שניתן לשנות את הוויסות שלו בהתאם לתנאי הטבע.

פרגולה חשמלית מתכווננת – והתריסים מגנים עליכם מהשמש בכל מצב

מי כמוכם יודע איזו ביורוקרטיה היא קניית פרגולה בישראל: קניית המוצר, וצריכת אישור מהמועצה המקומית להציב את המבנה – אלה תהליכים בהחלט לא פשוטים. לכן, אם עושים אותם חייבת להיות להם תמורה. אם יש לכם פרגולה עם תריסים עליים, ואתם לא מסוגלים לשלוט בהם כשהשמש חזקה – התסכול מהמחיר הגבוה ששילמתם יצוף, ואנו כאן בשביל למנוע זאת. פרגולות חשמליות מתכווננות מאפשרות לכם לכוון בעצמכם את התריסים: לסגור אותם לחלוטין, לדאוג שהם ייפתחו לחלוטין ויעמדו אנכית לקו הקרקע, או ליהנות משפע מצבי ביניים באופן חופשי בהתאם לאקלים.

פרגולות מתכווננות ממגוון חומרים

ניתן לרכוש פרגולות חשמליות מתכווננות במחיר מדהים במגוון חומרים: עץ, אלומיניום ועוד. כל מוצר – עמיד בתנאי חוץ, ולכן השאלה היא שאלה של עיצוב בלבד. אלומיניום, ברבים מן המקרים, נתפס כאולד פאשן אף על פי שהוא עמיד נגד חלודה, וניתן להפעלה גם שנים לאחר הקנייה ללא תחזוקה שוטפת. עץ, לעומתו, משדר עיצוב כפרי או קלאסי ועל כן לקוחות רבים רואים בו מוצר מועדף מבחינה עיצובית. העצים של היבואן הם רק עצים עמידים לתנאי חוץ קשים כמו איפאה, קומרו והטיק הדרום אמריקאי. אם בכל זאת יש לכם ספק לגבי העמידות, שווה לבדוק פרגולות אלומיניום מתכווננות בצבע עץ טבעי: פרגולות אלו נראות כפרגולות עץ וגם עשויות מחומר שעמידותו לא מוטלת בספק.

הפעלת הפרגולה

הפרגולה ניתנת להפעלה באמצעות שלט או ג'וייסטיק חשמלי. לאלו מכם אשר נהנים מבית חכם – ניתן להתקין בקר מתוכנת אשר שולט בזמני הכיוון של התריסים. הפעלת הפרגולה קלה, ופשוטה. הסבר על השלט או הבקר המתוכנת יסופק על ידי צוות ההתקנה במקום. מובטחות כל פונקציות השליטה והתכנות אשר יסוכמו אתכם במעמד הקנייה.