כללים לגינה הטובה

כללים לגינה פונקציונאלית

מה צריך להיות בגינה טובה ופונקציונאלית? כל זאת במספר סעיפים פשוטים:

1. דאגו למקום מוצל

פינות מוצלות בגינה הן חובה, ולא תמיד אנו יודעים לייצר אותן בגינה הפרטית שלה. לעתים מדובר בהצללה טבעית כמו צל עצים, ולעתים הגינה כבר מוצלת מעצמה כתוצאה ממיקום תחת גג הבית או גגות השכנים. בכל מקרה אשר יהיה, פינה מוצלת ניתן גם "לייצר" בצורה עצמאית באמצעות התקנת פתרונות הצללה איכותיים הניתנים לפתיחה קלה כגון סוככים חשמליים, מרקיזות נפתחות, פרגולות אלומיניום נפתחות עם מנגנון אוטומאטי ועוד. לכל פתרון הצללה המאפשר לנו לפתוח, לסגור ולכוון את רמת הצל והשמש לפי הצורך שלנו, הוא פתרון מצוין לגינה.

 2. חשבו ידידותי לסביבה - עם מוצרי אלומיניום

מוצרי אלומיניום בגינה נחשבים ידידותיים לסביבה. מוצרי אלומינים הכוללים פתרונות הצללה (כמו שנזכר בסעיף 1), וריהוט גינה מאלומיניום, אינו מצריך מכם שעות עבודה נוספות של ניקיון ותחזוקה, ובכך נחסך מכם זמן רב של ניקיון במים. כך אנו חוסכים מים בניקיון ושומרים על הסביבה.

3. הכניסו אלמנטים דקורטיביים

 נסו לחשוב קצת "מחוץ לקופסא", והכניסו אקססוריז מקוריים לגינה. מבין האלמנטים הדקורטיביים לגינה, תוכלו למצוא גמדי גינה בגדלים שונים שיכולים להוסיף צבעוניות לדשא הירוק, אבני מדרך צבעוניות, בריכות דגים קטנות, שבילי אבנים צבעוניות, ואפילו ערסל. לכל אלמנט דקורטיבי יש את התכנון שלו, לא כל סוגי האקססוריז יכולים להיכנס לגינה שלכם ולא בהכרח יהיו שימושיים עבורכם. נסו להוסיף כמיטב הבנתכם פריטים נוספים לגינה שיוכלו לשרת אתכם בגינה וגם להיות קצת שונים משאר הגינות.