פתרונות הצללה

מעוניינים בפתרונות הצללה לעסקים ? מאמר זה יסייע לכם להתאים פתרונות הצללה וסגירת חורף לבתי העסק שלכם. ידוע כי בתי עסק רבים חייבים בפתרונות הצללה על מנת למשוך לקוחות ועל מנת לעמוד בסטנדרטים של המתחרים. פתרונות הצללה קיימים בכל כך הרבה בתי עסק, שמצאנו לנכון למיין לכם את סוגי בתי העסק וסוגי פתרונות ההצללה המקובלים בכל נקודה. קריאת מאמר זה יכולה לסייע גם לך באיתור פתרונות הצללה יעודיים עבור בית העסק שלך:
 
פתרונות הצללה לבנקים
 
על פתרונות ההצללה לבנקים מחליטים בדרך כלל במטה הבנק, והם מורכבים בכל הסניפים. בדרך כלל מדובר בסוכך זרועות אשר מותקן בכניסה לסניף, וכן 2-3 מרקיזות אשר נמצאות מעל למכשירים האוטומטיים: מידע בנק, כספומט, ועמדת הפקדת הצ'קים.
 
פתרונות הצללה לחנויות רחוב
 
מדובר בפתרונות הצללה הכוללים סוככי זרועות המסודרים כמו רכבת מחנות אחר לאחרת. ישנם רחובות ראשיים של ערים המורכבים אך ורק מחנויות, וזהו המצב שמשתקף ברחובות אלו. הסוככים צבעוניים ובעלי קשר סימבולי וערכי לחנות ולמושא המכירה שלה.
 
פתרונות הצללה למסעדות גדולות
 
מדובר במגוון רחב של פתרונות הצללה. בכניסה למסעדה ישנו בדרך כלל סוכך זרועות בהמורכב מעל לשער או דלת הכניסה. בחצר המסעדה ישנה פרגולה אשר נועדה לחצוץ בין מקומות הישיבה בחוץ למקומות הישיבה בפנים המסעדה. פרגולה זו מחוממת בחורף, ומזגנים משוכללים מופעלים בה בקיץ פתרון הצללה נוסף בחורף הוא סגירת חורף. זהו פתרון הצללה שמוצב במקומות צפופים במיוחד בהם אין מקום להציב פרגולת ענק. סגכירת החורף עשויה מברזנט או מניילון והוא עוטפת את המקום החיצוני כשהיא נשענת על עמודי מתכת או אלומיניום הפרוסים לפחות בארבעת פינותיה, ובמידה האפשר – גם לאורך הפאות.
 
פתרונות הצללה לחופי ים
 
מדובר בפרגולות עץ קטנות אשר מהוות פתרונות הצללה למיטב המתרחצים. פרגולות אלו עשויות מקורות עץ והן נמצאות בכל רחבי החוף המוכרז. בחופי ים בעלי צביון פרטי יותר כמו חופים של בתי מלון ישנם פתרונות הצללה משוכללים יותר כמו פרגולות ענק המקיפות כמה משפחות של מתרחצים או שמשיות קטנות שניתן להשכיר כאשר המתרחצים יושבים בחוף הים. פתרונות הצללה אלו מקובלים בחופי ים מכל הסוגים – ובכל רחבי הארץ. בעבר, רק פרגולת קורות העץ הייתה נהוגה, אך עם חלוף הזמן והתמתגות הענף, נוספו לה מתחרים רבים.